6 Ağu 2010

bir dakika
Ben size korkularımdan hiç bahsettim mi, anlık hırslarımdan, çok fazla ve ani değişen ruh hallerimden, en sevdiğim sesin sahibinden, yaptığım kurabiyelerden, minik yalanlarımdan, insanlara kolay inandığımdan, kaktüsleri sevimli bulduğumdan, kışın ördüğüm atkılardan, kilo takıntımdan, annemin balkonunda kendimle geçirdiğim saatlerden,sadece akşam saatlerinde aklıma düşenlerden,  mizah anlayışımın kötü oluşundan, kendime hiçbir zaman kızamayışımdan, anne olma isteğimden, konuşmaktan hoşlanmayışımdan, yalnızlıktan kaçışımdan, “işte bu” dediğimde hep yanılışımdan,  sonra dönüp başa bir daha deneyişimden, insanlara ikinci bir şans vermeyişimden, bazen kendimle çeliştiğimden, uzakta olma isteğimden, tırmalamaktan hoşlanmayışımdan, uslu bir çocuk oluşumdan, loş ışıkları sevmemden, mumlardan ve kokulu şeylerden nefret edişimden, soğuk birayı ve sütlü kahveyi çok sevdiğimden, kimseyi incitmek istemeyişimden, çok soru sormayışımdan, sorumluluklarımdan kaçtığımdan, sadakatsizliğimden,  bazen oynuyor muyum yoksa gerçekten mi hissediyorum anlayamayışımdan, kararsızlığımdan, mükemmeliyetçiliğimden, insanlara olan tahammülsüzlüğümden, aslında erkeklerden nefret ediyor oluşumdan …  hiç bahsetmiş miydim size?

3 yorum:

  1. malesef bu itiraflar genellikle kendimize yapabildiğimiz cesaret gösterilerimizdir.sedece kendimize,zira burada zaten hiç birimiz yokuz,burası kimse olduğumuz alan...

    YanıtlaSil
  2. sadece akşam saatlerinde aklına düşenleri bilmiyorum, soğuk bira sevdiğini de bilmiyorum:D onun dışındakileri biliyorum ama bir tek mizah anlayışının kötü olduğunda yanılıyorsun. tüm bu karmaşıklığınla, medcezirlerinle seni çook seviyorum..

    YanıtlaSil
  3. bende seni çok seviyorum.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...